Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Lëkundje të lehta tërmeti në Shqipëri, ja në cilët qytete janë ndjerë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri.

Lëkundjet janë ndjerë në Patos dhe Mallakastër, ndërkohë që tërmeti ishte me magnitudë 2.6 i shkallës Richter.

Thellësia e goditjes ka qenë vetëm 2 kilometër, teksa nuk ka raportime për dëme materiale.

a5e3e296 5ff9 4de5 8391 1a5ac0ee0800
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img