Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Lëkundje të forta tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra

spot_img

Lajme të ngjashëm

Janë ndjerë lëkundje të forta tërmeti në vendin tonë, rreth 50 km larg Tiranës.

Mësohet se lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.2 e shkallës Rihter, me epiqendër në Rubik të Lezhës dhe thellësi 12 km.

119168521_342572250272784_6052939614829762024_n.jpg

Nuk raportohet të ketë dëme materiale apo në njerëz.

Më shumë
spot_img
spot_img