Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Lëkundje të forta tërmeti në Greqi, thellësia vetëm 2 kilometër nga sipërfaqja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në Greqi mbrëmjen e sotme.

Sipas EMSC-së, tërmeti ishte me magnitudë 4 i shkallës Richter dhe me epiqendër në afërsi të PAtrës, por lëkundjet kanë qenë të forta për shkak të thellësisë vetëm 2 kilometër të goditjes.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar apo dëme materiale.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img