Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Lëkundet toka, tërmet 4.5 ballë në Peshkopi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lëkundje të moderuara të tokës janë regjistruar rreth 30 minuta më parë në zonën e Dibrës, në kufi mes Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut.

Tërmeti ka qenë në një thellësi prej 2 km rreth 56 kilometra nga qyteti i Prizrenit dhe 12 kilometra nga Gostivari e 19 nga Peshkopia.

Dy ditë më parë në të njëjtën zonë janë ndjerë lëkundje tërmeti me magnitudë të përafërt.

sdgsdgwehwehe4h.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img