Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Lëkundet Greqia, bie tërmet 5.7 ballë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cb302f67b3cc9e2558aa97a592c35a2e

Një tërmet i fortë ka rënë pak minuta më parë në Greqi.

Bëhet me dije se tërmeti ka qenë me magnitudë 5,7 të shkallës rihter dhe epiqendra është në ishujt Dodecanese, 73 km nga Karpatet greke.

 Goditja 5.7 ballë vjen dy ditë pas tërmetit me magnitudë 5,2 të shkallës rihter dhe thellësia e tij raportohet të jetë 10 kilometra.

termet-greqi.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img