Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Leku sheshit: Këngëtarja shqiptare i mbledh paratë me fshesë

Lajme të ngjashëm

Big Mama është ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun shqiptar.

Ashtu si shumë këngëtarë të tjerë edhe ajo këndon nëpër dasma dhe nëpër festa familjare të ndryshme.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Amerikës, ku ka mbajtur një koncert për shqiptarët që jetrojnë atje.

Por nga imazhet e publikuara së fundmi nga Robert Berisha dhe më pas nga vetë Big Mama na kanë lënë gojëhapur.

Këngëtares shqiptare i kanë hedhur aq shumë para saqë është detyruar t’i mbledhë me fshesë.

;kl.jpg

hgklj;.jpg

j;klk'.jpg

gfjl.jpg

ghl.jpg

fjkhl;.jpg


Më shumë