Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Leku letër”, shihni si e festuan fitoren e 25 prillit zyrtarët socialistë në Manëz

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në media dhe rrjete sociale po qarkullon një video ku shihen disa persona duke kërcyer në një lokal teksa hedhin lekë sikur të jenë në dasëm.

Personat që e kanë shpërndarë videon pretendojnë se Partisë Socialiste Manëz kanë festuar fitoren e 25 prillit duke kërcyer dhe duke hedhur para.

Sipas denoncuesit në fjalë, bëhet fjalë për Aris Gjergji, punonjes i postes Shqiptare Manez, i cili po i hedh leket krytarit të njesise adminstradive Manez, Muharrem Sula.

Sipas denoncuesit në fjalë, kjo festë është bërë në datë 11 maj 2021, ndërsa të ftuar kanë qenë dy këngëtarët Moli dhe Shaban Çela.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img