'Leku letër' për Agnesa Vuthajn shpenzoi sa qimet e kokës për një veshje (SHIFRAT MARRAMENDËSE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:59 24-11-2020 'Leku letër' për Agnesa Vuthajn shpenzoi sa qimet e kokës për një veshje (SHIFRAT MARRAMENDËSE)

Ish-Missi Agnesa Vuthaj është një nga vajzat me të bukura të ekranit shqiptar dhe shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto me ndjekësit e saj nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Së fundmi modelja ka postuar në ‘Instagramin’ e saj një foto ku shihet e veshur me një pallto nga “Louis Vuitton” dhe një çantë “Hermes”.

Faqja “What They Wearin” në Instagram ka zbukuar shifrën marramendëse të veshjes së Agnesës.

Palltoja që ajo ka veshur është nga Louis Vuitton i kushtoi (3,600€), çanta Hermes Crocodile Mini Kelly 2 (36,500€), syzet Linda Farrow (1,105€) dhe ora Rolex modeli Lady DateJust 28 (10,300€).

Në total kap shifrën 51.505 euro.

Screenshot_13.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lady Gaga dhe Brad Pitt do të luajnë së bashku në filmin e radhës, thrilleri ka të bëjë me një grup vrasësish
»
Article Logic
Execution time: 0.011826038360596
array(1) { ["section"]=> string(98) "leku-leter-per-agnesa-vuthajn-shpenzoi-sa-qimet-e-kokes-per-nje-veshje-shifrat-marramendese-228947" }