Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Leku letër, dalin PAMJET nga JAHTI superluksoz dhe MOTORRAT e ujit të Gjikos

Lajme të ngjashëm

Më shumë