Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Lek Plepi fushatë për PD: Votoni nënën, ta ndryshojmë një herë dhe pse çdo të mirë e ka bërë ky

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lek Plepi rikthehet sërish në vëmendje të publikut, këtë herë për të bërë fushatë për Partinë Demokratike.

Personazhi komik që u bë i njohur te emisioni i Arjan Çanit, thotë se shqiptarët duhet të votojnë numrin 9, pra atë të PD-së, pasi rimon me fjalën “nënë”.

Ai në fund thotë “edhe nëse çdo të mirë e ka bërë ky (Rama), ta ndryshojmë njëherë, e ta shohim këtë tjetrin”.

Video:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img