Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Lei Kraja e pranon hapur: Sigurisht që përdor “photoshop”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lei Kraja është një ndër vajzat më simpatike të ekranit shqiptar.

Moderatorja e sportit është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale. Së fundmi ajo ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj, ku nuk ka nguruar t’u përgjigjet të gjitha pyetjeve.

Një ndjekëse e ka pyetur Lein nëse përdor “photoshop” për fotot e saj ndërsa ajo pa asnjë hezitim ka thënë “po”.

“Duh sigurtisht që po. Kush thot ndryshme gënjen”, shkruan ajo.

Ndërsa një tjetër e ka pyetur nëse është kundër operacioneve plastike, moderatorja është shprehur se nuk ka bërë, por që nuk është kundër operacioneve, derisa mbetesh i njëjti “person”.

Screenshot 5
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img