Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Lei Kraja feston ditëlindjen, “qeras” ndjekësit me foto “hot”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lei Kraja është padyshim një ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria e saj.

Bukuroshja ditën e djeshme ka festuar 29-vjetorin e lindjes dhe ndjekësit I ka “qerasur”  me disa foto “hot”.

albsig

Ajo ka pozuar disa foto seksi me bikini teksa shkruan “O Zoti im, një vit larg nga të 30-at, qershor 30, 1993”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img