Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Lei Kraja e thotë troç: Vetëm me dy të dashur kam bërë s*ks, më pëlqen që të…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lei Kraja është një ndër vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Gjithçka që ajo bën ndiqet me kuriozitet nga fansat. Së fundmi Lei po shijon pushimet verore dhe nuk kishte si të mungonte dhe një intervistë virtuale me ndjekësit në instagram.

Ajo është pyetur se nëse është penduar ndonjëherë për ‘one night stand’ dhe me përgjigjen e saj i ka habitur të gjjithë.

Lei ka treguar se vetëm me dy të dashur që ka pasur ka shkuar deri në intimitet.

“Asnjëherë nuk kam pasur një ‘One night Stand’. Kam pasur vetëm dy të dashur që kam pasur intimitet. Unë nuk i gjykoj por më pëlqen të kem lidhje të gjata dashurie.”- shkruan Lei.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img