Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Lefter Maliqi i bindur: Socialistët e ndershëm po vërshojnë drejt LSI-së, PS po blen vota me shishe vaji

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati i LSI-së në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, është shprehur se të gjithë socialistët e ndershëm po kalojnë me LSI-në dhe kjho e ka tërbuar kryeministrin Rama.

Ai thotë se Rama po sajon skenare me “polici” për të mbuluar blerjen e votave të PS-së me shi8she vaji, ndërsa shton se LSI do të marrë 3 mandate në Berat.

“Te gjithe socialistet e ndershem po vershojne drejt LSI-se, dhe kjo e ka terbuar Kryerilindasin, aq sa po sajon skenar me ‘Polici’ ndaj LSI-se, per te mbuluar blerjen e votave nga PS me shishe vaji. Takimet tona jane plot me qytetare, te gjithe vijne me deshire, jo me detyrim siç eshte demaskuar kampi mavi. Por LSI do ti jape goditjen finale Rilindjes me 25 Prill, duke nisur me 3 mandatet ne Berat”, shkruan Maliqi.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img