Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Lefter Koka uron Nanon për ditëlindje: Ditë të bekuara paç miku im, do të jemi ngahera mirënjohës!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti, Lefter Koka i ka përcjellë një mesazh urimi ish-kryeministit dhe ish-kryetarit të Partisë Socialiste, Fatos Nanos.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Koka  shkruan se Nano është personi i cili ka ditur të delegojë pushtet dhe tolerance, modestia dhe besimi kanë qenë urat lidhëse që ai i dha brezit të ri socialist.

Më tej deputeti shton se ai ka kontribuar pa u lodhur në zhvillimin e Shqipërisë dhe të gjithë do i jenë mirënjohës.

“Çdo 16 Shtator nuk mund të kalojë për mua, pa kujtuar vlerat e çmuara dhe largpamësinë e Fatos Nanos. Gëzuar ditëlindjen 💯🌹

Fatosi mbështeti fort falë vizionit që pati shoqërinë e hapur demokratike!

Më mirë se kushdo ka ditur të delegojë pushtet, udhëhequr nga filozofia e tij personale ku dominimi i tolerancës, modestisë dhe bashkëpunimi ishin urat lidhëse edhe me besimin që ai i dha brezit të ri socialist!

Fatosi kontribuoi pa u lodhur në zhvillimin e shpejtë të Shqipërisë, ndaj të gjithë ne; miq, bashkëpunëtorë e socialistë do t’i jemi ngahera mirënjohës!

Ditë të bekuara paç miku im!”, shkruan Koka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img