Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
20 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Lefter Koka e thotë hapur: Se di nëse do kandidoj për deputet në 2021, por për PS-në do votoj

spot_img

Lajme të ngjashëm

1274be90eadd72133df6d75fa40faacb

Deputeti Lefter Koka është shprehur mbrëmjen e sotme se në zgjedhjet e ardhshme të vitit 2021 do të votojë për Partinë Socialiste.

“Me cilën parti do jeni deputet në zgjedhjet e ardhshme?”, pyeti gazetari Sokol Balla, ndërsa Koka shkurt tha “Mund të mos jem fare deputet. Por do jem votues i Partisë Socialiste. Pastaj nëse do jem apo jo deputet këtë s’mund ta them tani.”

Më tej, drejtuesi i emisionin “Real Story” e pyeti Lefter Kokën a do pranonte të kandidonte për deputet në zgjedhjet e ardhshme nën siglën e PS.

“Është një pyetje që përgjigjen nuk mund ta jap tani. Nuk vendos unë nëse kandidoj.. Ka kohë për të diskutuar dhe unë s’jam nga ata që kam pasion dhe ambicje për tu bërë deputet. Do jem po kaq i gëzuar dhe nëse s’jam deputet”, tha deputeti Lefter Koka.

Më shumë

spot_img