Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Ledri Vula thumbon publikisht reperët: Bëjnë këngë vetëm për lekë

spot_img

Lajme të ngjashëm

fe02d2d92c121d01db8a3e35c25cc26b

Këngëtari shumë i njohur dhe i pëlqyer nga të gjithë, Ledri Vula është padyshim një prej më të komentuarve në mediat rozë.

Këngët e tij gjithmonë kthehen në hite dhe dëgjohen kudo. 

Mirëpo së fundmi i ftuar në emisionin ‘NIN’, Ledri ka thumbuar reperët e rinj, teksa tregoi se fama dhe lekët nuk janë të rëndësishme për të.

“Kur e ke gjënë e parë në kokë famën edhe lekët, produktin ke me e bo gabim”, dëgjohet të thotë Ledri në promon e emisionit edhe pse nuk nuk dihet nëse e ka për një person në veçanti.

ledri-vula1495721952.jpg

175285.jpg

Më shumë

spot_img