Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Ledri Vula ndan fotot e ëmbla me Poem Blu, mesazhi i rëndësishëm që reperi ka për prindërit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ledri Vula është duke shijuar pushimet së bashku me familjen, Sarën dhe vajzën e tyre Poem Blu.

Reperi ka publikuar së fundmi disa foto me të bijën, ndërsa jep edhe një mesazh të rëndësishëm drejtuar prindërve, ku thekson se fëmijët nuk do të mbajnë mend lodrën e shtrenjtë, por kohën që ata kalojnë me ta.

Në fund, fëmijët nuk do të mbajnë mend atë lodrën e shtrenjtë që ju bleve, por të do të mbajnë mend kohën që kalove me ta”, shkruan Ledri në fotot që shpërndan në Instagram.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë në muajin dhjetor, ku erdhi në jetë vajza e tyre, të cilën e pagëzuan me emrin Poem Blu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img