Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Ledri dhe Dafina kanë një projekt të ri, Sara është ‘xheloze’ dhe s’i lë vetëm, nuk i ndahet të dashurit (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

e88b10f7dc137b36ff89c08d000ab495

Pesë vite pas bashkëpunimit të fundit të titulluar “Got your back”, Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula (dikur partnerë), tashmë po sjellin një tjetër projekt.

Mirëpo gjatë xhirimeve të klipit, i ka shoqëruar dhe Sara Hoxha, e dashura aktuale e Ledrit. Duket se Sara jo vetëm që nuk e ka problem praninë e ish-it të partnerit, madje është bërë vetë shoqe me Dafinën.

Ka qenë kjo e fundit që ka ndarë në InstaStory një foto me Sarën dhe një vajzë tjetër, teksa qëndrojnë të treja të ulura pranë njëra-tjetrës.

“Destiny’s child”- shkruan Dafina krahas fotos.

dafi.JPG

Më pas ka qenë Sara që e ka publikuar foton edhe në Instagramin e saj.

sara.JPG

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img