Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ledioni u “tërheq veshin” banorëve: Po merreni me kotësira, jeni në gjumë

Shkruar nga Newsbomb
Ledioni u “tërheq veshin” banorëve: Po merreni me

Ledion Liço duket se ka marrë përsipër misionin e “kthjellimit" të banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip 3.

Sipas prezantuesit të emisionit banorët nuk po bëjnë lojë, por po merren me çështje dhe debate të cekëta “kotësira”, siç i cilësoi Ledioni.

Gjatë spektaklit të mbrëmjes sot, Ledioni tha se i vjen keq që i bashkohet opiniont të publikut se “banorët e Big-ut janë në gjumë”.

Më poshtë disa nga këshillat dhe kritikat pikante që Ledioni u bëri sot banorëve

Duhet të ngresh pak zërin se ndryshe aty të hipin sipër.

Jeni në gjumë. Më vjen keq që bashkohem me opininin e njerëzve që thonë për ju se jeni në gjumë.

Merreni me kotësira dhe nuk merreni me arsyen pse jeni futur aty brenda dhe çfarë duhet të bëni aty brenda.

Besoj e ke kuptuar që ky big brother kështu është me të ngjeshur, me të buzëqeshur.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese