Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ledioni sikletos Bardhin: Të zhvirgjëroi Sara me nominimin, i joti ta fut

Shkruar nga Newsbomb
Ledioni sikletos Bardhin: Të zhvirgjëroi Sara me nominimin, i joti ta

Moderatori Ledion Liço ka thumbuar hapur Bardhin, teksa e ka pyetur se si ndihet nga nominimi.

Në një moment moderatori i drejtohet këngëtarit duke i thënë: Të çvirgjëroi Sara me nominimin. I joti ta fut.

Situata është kaluar me të qeshura dhe shaka, por dukej qartë në fytyrën e Bardhit “sikleti" nga ky koment.

Pjesë nga diskutimi:

Bardhi: Kam reflektuar pas hyrjes së motrës në shtëpi. Javë interesante. E pranoj, pasi kam reflektuar. Është hera e parë në nominim.

Sara: Më fal

Ledioni: Nominimi i parë...

Bardhi: Po, edhe nga kush?

Ledioni: Edhe nga kush? E kupton? Të zhvirgjëroi Sara me nominimin. I joti ta fut.

Kujtojmë se “Primen” e kaluar, Sarës kur hapi kutinë e Pandorës, zgjodhi të dërgonte në nominim  të gjithë meshkujt e shtëpisë.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese