Ledion Liço zbulon “konkurentin” e parë të “The Voice Kids”, s’do e besoni kush është ai

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:58 09-09-2017 Ledion Liço zbulon “konkurentin” e parë të “The Voice Kids”, s’do e besoni kush është ai

Me sa duket Ledion Liço i ka nisur mjaft mirë audicionet e spektaklit muzikor për fëmijë “The Voice Kids”.

Moderatori i emisionit është shafqur në hapjen e audicioneve së bashku me djalin, Londonin e vogël.  Teksa mban të birin në krah para mikrofonit, Ledioni shkruan, “Testimi i mikrofonit kaloi me sukses”.

Spektakli muzikor për fëmijë, ka hapur sot audicionet dhe do të nisë së shpejti në Top Channel.

Untitled.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093679428100586
array(1) { ["section"]=> string(91) "ledion-lico-zbulon-konkurentin-e-pare-te-the-voice-kids-s-do-t-a-besoni-kush-eshte-ai-91703" }