Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

‘Ledio të lutem’, zbulohet familja e regjisorit të famshëm të Arian Çanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d3f07c866d7562ed0842891ed33f2a15

Ledio Topalli është prej 15 vitesh regjisor i programit ‘Zonë e Lirë’, të drejtuar nga moderator Arian Çani.

Regjisori njihet nga të gjithë prej shprehjen karakteristike që të ftuarit i drejtojnë ‘Ledio të lutem’.

Ndonëse shumë i dashur për publikun, Ledio nuk ka preferuar të publikojë foto nga jeta e tij.

Mirëpo bashkëshortja e tij, dietologia-nutricioniste Rolina Naco ka preferuar të kundërttën.

Ajo herë pas here publikon në rrjetet foto mes të dyve, madje dhe me vajzën e tyre të vogël.

auto_DD0F38F5-0657-4538-9787-5B13B56854331562410603.jpegauto_B34D3905-3F05-4925-924C-6620C9CF93D21562410602.jpegledio2.jpeg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img