Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Ledina Çelo: Ne të katërt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk ka shumë kohë që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë dhe ja tek e shohim këngëtaren Ledina Celo në formë të shkëlqyer fizike.

Kohët e fundit këngëtarja ka realizuar një sesion fotografik ku na njeh me familjen e saj të bukur. Erlisi i vogël është bekuar tashmë më një
motër të vogël si Periana dhe duket shumë i lumtur. Të dy fëmijët e biondes simpatike të shoë bizit shqiptarë, kanë lindur në Gjermani
vend ku Ledina së bashku me bashkëshortin e saj, ish kampionin e Kick Boksit Naim Kabashin jetojnë prej vitesh. Ledina nuk e mban aspak diskrete
familjen e saj, por ndan gjithnjë me fansat e saj momentet më të bukura të jetës së saj private.
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img