Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Ledi Shamku “lë” Parlamentin, direkt profesoreshë në një nga Universitetet më të vjetra në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ledi Shamku është shqiptarja e parë që jep mësim si titullare lënde në Unibo dhe do të ketë ecejake mes sallës së Kuvendit të Shqipërisë ku do të shfaqet për të ushtruar mandatin e saj, por më së shumti në Itali, ku do të jetë profesoresha e parë shqiptare në një Universitet me traditë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img