Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

“Le të festojmë të gjithë shpresën dhe të presim fillimet e reja”, ambasada Amerikane uron Pashkët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasada Amerikane i ka uruar Pashkët të gjithë besimtarëve katolike.

Ambasada ka uruar mjekët dhe infermierët të cilët ndodhen në vijën e parë duke luftuar me Covid-19.

“Gezuar Pashket nga të gjithë ne Ambasada Amerikane! Ne urojmë një ditë të bekuar për të gjithë veçanërisht për mjekët, infermierët dhe të gjithë ata që po kalojnë këtë ditë të shenjtë në vijat e frontit duke luftuar COVID19! Çdo ditë, por sidomos sot le të festojmë të gjithë shpresën dhe të presim fillimet e reja!”shkruhet në postimin në Twitter.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit