“Le ta bëjnë testin e drogës, se mos pi mall unë”, Berisha ironi me Ramën, premton falje publike

Publikuar tek: politike, më 18:07 07-11-2015 “Le ta bëjnë testin e drogës, se mos pi mall unë”, Berisha ironi me Ramën, premton falje publike

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në profilin e tij në facebook, një ‘meme’ të kryeministri Edi Rama, ku mbi foton e tij shkruhet: “Le ta bëjnë testin e drogës, se mos pi mall unë.”

Sipas Berishës, foto tregon arsyen se përse duhet bërë testi i drogës, por nëse kryeministri del negativ, ai ka premtuar se do i kërkojë falje publike.

“Ja pse kërkohet dhe duhet doemos testi i drogës, por në rast se Ramës i del negativ, ç'ka duket e pamundur, unë do t’i kërkoj atij të falur publikisht”, shkruan Berisha në facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01042103767395
array(1) { ["section"]=> string(97) "le-ta-bejne-testin-e-droges-se-mos-pi-mall-une-berisha-ironi-me-ramen-premton-falje-publike-24901" }