Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Lë pas të shkuarën, zbuloni me kë e zëvendëson Mimoza- Seldin (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

8fa0b962c4dbbf05641f3eadcde7aea8

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar gjatë kohës që kanë qenë të lidhur.

Mirëpo, tashmë edhe pse të ndarë, gjithçka që ndodh me ta zgjon kuriozitet.

Së fundmi, Mimoza shfaqet duke xhirur një klup me këngëtarin e njohur Irkenc Hyka .

Nga publikimet e bëra duket që klipi do të jetë një suksesë i vërtetë.

Screenshot_16.png

Më shumë

spot_img