Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Lë pas Duda Baljen, Vjosa Osmani zgjidhet “Miss politikania shqiptare”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidentja Vjosa Osmani është zgjedhur nga njerëzit që jetojnë në diasporë “Miss Politikania Shqiptare”

Në rubrikën “Diaspora thërret” në emisionin “Ora 7”, këtë të premte, Osmani ka qenë politikania më e bukur sipas emigrantëve.

albsig

Vjosa Osmani ishte ajo e cila arriti të merrte më shuëm vota, ndërkohë ndiqej nga Blerta Deliu-Kodra, Duda Balje, Mimoza Kusari dhe Ganimete Musliun.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img