Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Lazarat/ Shoqërohet një tjetër shtetas, dyshohet se qëlloi me armë policinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

20347e1f34163762552f3899b577f4fd

Policia ka shoqëruar sot një tjetër shtetas në Lazarat, në kuadër të aksionit që po zhvillohet në këtë fshat. Bëhet fjalë për shtetasin, Dritan Shurdhi, i cili është shoqëruar në policia pas kontrolleve që po kryhen në këtë zonë, ndërsa dyshohet se ky person ka qëlluar me armë në drejtim të policisë.

RENA, FNSH dhe policia lokale janë duke vijuar aksionin e tyre ne Lazarat. 

Lexo edhe: Arrest me burg për Xhuliano Malon, akuzohet për vrasjen në bashkëpunim të efektivit Ibrahim Basha

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img