Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Laura Nezha, si diell që ndriçon “detin e trazuar” Mehmet Xhelili, një komedi magjike në Teatrin veror të Arteve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rita është një parukiere e martuar që kërkon një jetë më të mirë. Frank është një profesor anglez që kërkon një mënyrë për të mbështetur shpenzimet për zakonin e tij të pirjes së alkolit.

Kur Rita hyn në zyrën e tij të mykur duke dashur të dijë “gjithçka”, ajo i jep jetë të re Frankut dhe literaturës që ai mendon se e njeh aq mirë. Kjo  është përrallë moderne,  e dashur, për natyrën gërryese të jetës gjysmë të jetuar, potencialin për të zgjuar shpirtin e tjetrit dhe fuqinë e zgjedhjes.

DUKE EDUKUAR RITËN  po vjen në Teatrin  Veror të Universitetit të Arteve në një version sa komik aq dhe erotik. Shiheni atë tek shkëlqen në një dritë krejt orgjinale.

Rezervoni: 0694820624 – Neser dhe pasneser në nje komedi magjike në Teatrin veror të Universitetit të Arteve, ora 20.00

41c960c2 306f 420f bb25 78c61294256b
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img