Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Larry King akuzohet për ngacmim seksual, gruaja: Më futi gishtin në…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Emri i gazetarit të njohur Larry King i është shtuar listës së personave të famshëm që akuzohen publikisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ngacmim seksual.

Sipas akuzimeve të fundit King ka ngacmuar me duar një grua në dy raste të ndryshme.

Terry Richard, ish gruaja e këngëtarit Eddie Fisher tha për “The Mail”, se Larry King e ngacmoi seksualisht dy herë gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve në besjboll në vitin 2005 dhe 2006.

Avokati i King i mohoi të gjitha akuzat e Richard.

“Ai futi dorën poshtë fustanit tim dhe më futi 3 a 4 gishta në të pasmet e mija”, tha ajo.

Në një rast tjetër ajo tha se King e shtrëngoi aq fort sa i nxiu mishin. “Larry ngacmon me duar. Ai merr kënaqësi kur e bën këtë gjë para kamerave se e di që nuk mund të reagoj”, shtoi ajo.

Më shumë


spot_img
spot_img