Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Largohet Taulant BALLA, Rama zgjedh Damian GJIKNURIN në postin e SEKRETARIT të përgjithshëm PS

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Taulant Balla nuk do të jetë më sekretar i përgjithshëm i Partisë Socialiste.

Kryeministri Edi Rama ka vendosur që në vend të tij të jetë deputeti i Vlorës, ish-ministri Damian Gjiknuri.

“Sekretar i përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri. Taulant Balla ka bërë një punë të suksesshme. Ngarkesat e rëndësishme, s’mund të mbahen nga një person. Në zonat zgjedhore, në Kosovë dhe në marrëdhëniet ndërkombëtare”, deklaroi Rama në Asamblenë e PS.

LEXO EDHE: Largimi i Gramoz Ruçit, Rama zgjedh ish-ministren socialiste si kryetare e re e Kuvendit

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img