Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Sht
27 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Largohet nga detyra Drejtori i Policisë në Gjirokastër, ja kush e zëvendëson

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c133dcdad2a9e4d72fc8030813e99a1b

Largohet nga detyra drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë në Gjirokastër Perlat Vatoci.

Ai ishte në detyrë që prej 3 prillit të vitit të kaluar, ndërsa në vendin e tij është emëruar Fatmir Hoxha.

Hoxha tre vite më parë ka qenë zëvendës drejtor për Hetimin e Krimeve dhe Sigurisë Publike në DVP Gjirokastër.

Ndërkohë ende nuk janë bërë me dije arsyet e largimit të tij nga ky post.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img