Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Largohet nga A2, gazetarja Marsela Karapanço rikthehet në televizionin e njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f7b3023087d0e77d387b3fdc6e3c4384

Gazetaren Marsela Karapanço e kemi parë ditën e sotme në një tjetër televizion.

Gazetarja e A2 sot është shfaqur në News24, ku dhe raportoi edhe zhvillimet e fundit. Për gazetaren nuk është hera e parë që punon në këtë televizion, pasi ka qenë edhe më parë pjesë e ekipit.

Karapanço është një emër jo pak i njohur për ndjekësit e lajmeve. Ajo e ka nisur punën si gazetare në vitin 2009, ku ka qenë pjesë e disa televizioneve. Në 2018, ajo iu bashkua ekipit të A2, ndërsa sot është rikthyer sërish në News 24.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img