Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Largohet drejtori i OSHEE në Fier, ja kush e zëvendëson (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Largohet nga detyra drejtori i OSHEE në Fier, Armando Zhuka.

albsig

Ky i fundit do të zëvendësohet nga Arjan Fasko, i cili e ka mbajtur edhe më parë këtë detyrë.

Ndërkaq, Zhuka për dy vjet me radhë ka drejtuar drejtorinë e OSHEE në Fier.

Në 2015, Zhuka ka qënë drejtori i OSHEE-së në Tiranë, më pas ka kaluar drejtor në Lezhë dhe së fundmi ka drejtuar drejtorinë e Fierit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img