Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Largimi i Arbana Osmanit nga Top Channel, arsyeja e vërtetë është Renato Mekolli

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lajmi për largimin e moderatores Arbana Osmani nga Top Channel bëri bujë ditën e djeshme.

albsig

Sipas iconstyle arsyeja e largimit të moderatores nga televizioni lidhet me Renato Mekollin dhe emisionin e tij të gatimit.

Mësohet se gjysmën e sezonit të “Dua të të bëj të lumtur”, studion e Arbanës do ta shfrytëzojë Renato për emisionin e ri të gatimit të fëmijëve që do të startojë në prill.

Me sa duket, Arbana nuk ka qenë dakord që të shfrytëzohej studioja e saj ndaj dhe ka negociuar me drejtuesit e televizionit.

Pak ditë më parë Renato Mekolli zbuloi se formulën e emisionit të ri të gatimit për fëmijë e ka ideuar vetë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img