Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Largim i bujshëm, gazetarja e njohur ikën papritur nga AbcNews: Ah se harrova. Byro Politike nuk ka më! Arsyet nuk i di… s’mi tha njeri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

11c45d452d739eb22ca1e95b726e157b

Gazetarja e njohur, Juli Xhokaxhi, një prej figurave kryesore të ekranit të AbcNews është larguar nga televizioni krejt papritur.

Lajmin e ka bërë me dije vetë gazetarja përmes një postimi në rrjete sociale, ku shkruan se emisioni “Byro Politike” që ishte nën drejtimin e saj nuk do të transmetohet më.

Ndërkaq ajo shton se nuk di të japë një arsye se përse nuk do të transmetohet pasi as asaj nuk ia kanë dhënë një të tillë, duke nënkuptuar se largimi i saj ka qenë i papritur dhe jo i mirë.

“Ah se harrova. “Byro Politike” nuk ka më. Një hall me pak. Arsyet nuk i di…se nuk mi tha njeri”, shkruan Xhokaxhi.

AbcNews javët e fundit ka bërë ndryshime të mëdha, pasi në të do të shfaqen figura të njohura që kanë pasur peshë të rëndësishme në televizione rivale. Nga këto ndryshime si duket do të ketë edhe largime nga televizioni.

Siç është bërë e ditur edhe gazetari Baton Haxhiu është një prej figurave që do t’i bashkohet televizionit me një emision politik.

118909822_370386177686571_8188617841126907693_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img