Larg syve të të gjithëve, Mark Frroku i propozon për martesë Rudina Dembacajt (FOTOT nga Cappadocia)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:01 24-09-2020 Larg syve të të gjithëve, Mark Frroku i propozon për martesë Rudina Dembacajt (FOTOT nga Cappadocia)

Ish-deputeti Mark Frrokui i ka propozuar për martesë Rudina Dembacajt dhe kjo e fundit i ka thënë po.

Në Cappadocia- Turqi, mes balonash e puthjesh ata kanë kurorëzuar historinë e tyre të dashurisë.

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish...

As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë

P.S. I thashë PO! 22/09/2020”, shkruan Rudina.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arilena Ara pjesë e 'Milan Fashion Week', si një nga 8 vajzat më me influencë në botë (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.011339902877808
array(1) { ["section"]=> string(104) "larg-syve-te-te-gjitheve-mark-frroku-i-propozon-per-martese-rudina-dembacajt-fotot-nga-cappadocia-221469" }