Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Landi i “West side family” u bë baba për herë të parë, zbulohet se kush është partnerja e këngëtarit

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Landi Hysi, i “West Side Family” ditën e sotme është bërë baba për herë të parë.

Mirëpo teksa të gjithë morën lajmin e bukur, po pyesnin se kush është partnerja që bëri këngëtarin baba.

Vëllai i Landit ka publikuar foton e këngëtarit dhe ka zbuluar se cila është partnerja e tij. Ajo quhet Eva Ago dhe nuk është e njohur për publikun.

Kjo e fundit ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shprehet e emociobnuar për ardhjen në jetë të djalit të tyre.

“Sot mëngjesi erdhi bashkë me ty Lukas, biri i vogël siç solle dritën këtë mëngjes urojmë për ty jetë të gjatë dhe Zoti të dhuroftë gjithmonë lumturinë e botës që ne të gëzojmë për ty sa herë të kemi frymë. Landi Hysi dhe Lukas Hysi ju kam gjithçka”, shkruan Eva.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img