Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Landi i “West Side Family”, në farmaci.

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Farmacia, është vendi ku e kemi parë sot, Landin e West Side Family. Së fundmi, ai ka rënë në sytë e publikut (e veçanërisht në sytë e vajzave) për format e tij trupore. Shumë muskuj dhe tonifikim në trupin e Landit… 

Sot, këngëtari ka shkuar në farmaci për të blerë “Vitamina C” në vazhdën e misionit të tij për të jetuar shëndetshëm.” Te farmacia për Vitamina C, jeto shëndetshëm, ushqehu shëndetshëm, stërvitu”- përmbyll mesazhin prej një sportisti të vërtetë, Landi.

O Lando, kujdes me vajzat (me muskujt donim të thonim)!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img