Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
25 °
E premte, 9 Qershor, 2023

Landi i “West Side Family”, në farmaci.

Lajme të ngjashëm

Farmacia, është vendi ku e kemi parë sot, Landin e West Side Family. Së fundmi, ai ka rënë në sytë e publikut (e veçanërisht në sytë e vajzave) për format e tij trupore. Shumë muskuj dhe tonifikim në trupin e Landit… 

Sot, këngëtari ka shkuar në farmaci për të blerë “Vitamina C” në vazhdën e misionit të tij për të jetuar shëndetshëm.” Te farmacia për Vitamina C, jeto shëndetshëm, ushqehu shëndetshëm, stërvitu”- përmbyll mesazhin prej një sportisti të vërtetë, Landi.

O Lando, kujdes me vajzat (me muskujt donim të thonim)!

Më shumë