Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Landi i "West Side Family", në farmaci.

Shkruar nga Newsbomb

Farmacia, është vendi ku e kemi parë sot, Landin e West Side Family. Së fundmi, ai ka rënë në sytë e publikut (e veçanërisht në sytë e vajzave) për format e tij trupore. Shumë muskuj dhe tonifikim në trupin e Landit... 

Sot, këngëtari ka shkuar në farmaci për të blerë "Vitamina C" në vazhdën e misionit të tij për të jetuar shëndetshëm." Te farmacia për Vitamina C, jeto shëndetshëm, ushqehu shëndetshëm, stërvitu"- përmbyll mesazhin prej një sportisti të vërtetë, Landi.

O Lando, kujdes me vajzat (me muskujt donim të thonim)!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese