Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Lamtumira’ e Xhafajt: Suksese pasardhësit tim, i bindur se me eksperiencën që posedon…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fatmir Xhafaj mbajti fajlimin e tij përshëndetës për herë të fundit si Ministër i Brendshëm.

Gjatë këtij fjalimi, Xhafaj i ka uruar sukses pasardhësit të tij të mundshëm, gjeneralit Sandër Lleshi.

“Gjej rastin t’i uroj pasardhësit tim, ministrit të ri të Brendshëm shumë sukses në detyrën që shumë shpejt do të marrë, duke qenë i bindur se me eksperiencën dhe formimin që posedon, ai do të mbrojë dhe promovojë më tej vlerat e policisë së shtetit. Ai është tashmë në bordin e një treni të nisur, tren i cili uroj të eci edhe me më shumë shpejtësi”, tha Xhafaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img