Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Lamborghini i policisë italiane vjen në Tiranë, të rinjtë në radhë për foto

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nëse gjatë ditëve të fundit ju ka rastisur të shihni rrugëve të Tiranës një mjet luksoz policie, një Lamborghini që gjithmonë e keni ëndërruar, mos u shqetësoni sepse nuk ka të bëjë me ju. Është një ndër mjetet që policia italiane përdorë për të kontrolluar autostradat e veta.

Me rastin e 25 vjetorit të nënshkrimit të Memorandumit të Mirëkuptimit ndërmjet Ministrisë së Brendshme italiane dhe asaj shqiptare, kryeqyteti dhe disa qytete te tjera të vendit janë duke pritur aktivitete të ndryshme.

albsig

Në kuadër të Javës Italiane është sjell në Tiranë dhe mjeti luksoz i policisë italiane. Të shumtë kanë qenë të rinjtë që kanë shkuar në Sheshin Skënderbej për të parë nga afër Lamborghinin e ekspozuar në rrugët dhe sheshin qëndror të kryeqytetit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img