Lamborghini i bardhë zhytet tërësisht në rrugën e përmbytur nga shirat (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:47 07-01-2016

Kur rreshjet e shumta të shiut shkaktojnë përmbytje në rrugë, është mirë të qarkullosh me një automjet 4x4, në disa raste edhe me xhet-ski siç ndodhi në Shijak.

Por ky drejtues duket se është aq i dashuruar me makinën e tij luksoze sa që e përdor atë edhe në situatat më ekstreme. Ngjarja ka ndodhur në San Diego të SHBA-ve, ku Lamborghini i bardhë zhytet tërësisht nën ujë teksa kalon rrugën e përmbytur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rekordi, vëllezërit ndërtojnë telekomandën 4 metra të gjatë dhe funksionon
Emrat / Arrestohen 7 shqiptarë në Angli, iu gjet kanabis me vlerë 500 mijë paund »
Article Logic
Execution time: 0.011023998260498
array(1) { ["section"]=> string(82) "lamborghini-i-bardhe-zhytet-teresisht-ne-rrugen-e-permbytur-nga-shirat-video-29388" }