Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

‘Lali qenke kërcimtar i paparë’/ Veliaj publikon videon, shikoni çfarë i ndodh djalit që kërcen në mes të sheshit ‘Skënderbej’ pas orës 10

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6d1954892cb45d0165f4abf75b75fb90

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka publikuar një video të një qytetari që kërkcen në mes të sheshit “Skënderbej” në Tiranë pasi ka kaluar ora 10 e paradites, të cilit i ka shkuar pranë polici dhe i ka kërkuar që të largohet.

“Lali qenke kërcimtar i paparë”, ka shkruar Veliaj krahas videos, ndërsa shton se po shkoi ora 10 duhet të largohet dhe të mos i mbledhë fansat në një grup, pasi kjo është kundër rregullave të vendosura nga qeveria për të shmangur përhapjen e koronavirusit. Ne e duam kërcimin tënd por ne duam jetën tënde më shumë, thotë Veliaj në mesazhin e tij.

“Lali, qeke kercimtar i papare! Por vajti ora 10h e lipset MOS me i mbledh gjithe fansat ne nje grup.

Shihemi ne 16h pasdite e pas #CoronaVirus te premtoj flash-mob ne SheshiSkenderbe. Ne e duam kërcimin tënd por ne duam jetën tënde më shumë”, shkruan Veliaj krahas videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img