Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

“Lakuriqësia më freskon shpirtin”, mbesa e Bujar Nishanit pozon nudo në pishinë, nxjerr të gjitha asetet jashtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja Beniada Nishani, mbesa e ish presidentit Bujar Nishanit gjithmonë tërheq vëmendje me pamjet e saj të jashtme dhe me fotot tejet provokuese, që bukuroshja poston në rrjetet sociale.

Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, ka postuar së fundmi një foto, ku shfaqet nudo në pishinë.

“Lakuriqësia më freskon shpirtin”, shkruan modelja në foton që ndan me ndjekësit në Instagram.

Prej vitesh modelja seksi shijon karrierën e saj në Itali, ndërsa njihet edhe si një tifoze e skuadrës italiane, Juventusit, pasi përveç modelimit ka pasion edhe futbollin

Screenshot 21 15

Më shumë

spot_img
spot_img