Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Lakuriq në dritare, gruaja në Durrës tenton të hidhet nga kati i tretë i banesës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua me sëmundje mendore ka tentuar të vetëhidhet nga kati i tretë i banesës në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e ditës së sotme në lagjen nr.4 në Durrës ku një grua indetiteti i të cilës ende nuk dihet ka dalë e zhveshur lakuriq në dritare dhe ka kërcënuar se do të hidhet.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e Policisë dhe sipas dëshmive të komshinjve kjo nuk është hera e parë që gruaja ka tentuar të hidhet nga banesa.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img