Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Lakmohet për linjat perfekte, Linda Halimi rrëfen “sekretin”: Kam kokën e katunarit, kur e dua një gjë, e bëj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Linda Halimi është një ndër personazhet më të komentuara në medien rozë, kjo për shkak edhe të linjave tepër tërheqëse.

Këngëtarja vite më parë nuk kishte këto forma që gëzon tani, ndërsa së fundmi ka thënë në “Aldo Morning Shoë” se ka “kokë katundari” pasi kur dëshiron një gjë, e bën.

“E kam kokën e katunarit, kur them e bëj, e bëj,”-u shpreh këngëtarja.

E pyetur nëse për të arritur fizikun që ka sot, i është dashur të heqë dorë nga ushqime të caktuara, Linda tregoi që vetëm karbohidratet ka larguar nga vaktet e saj.

“Po unë tani do ha gjithmonë. Unë ha vetëm se kontrolloj porcionet, kaloritë dhe nuk ha në kohë të caktuar, është si agjërim, në orën 6 karbohidratet i ndaloj”, përfundoi këngëtarja Halimi.

Më shumë
spot_img
spot_img