Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

LAJMI MË I KLIKUAR NGA BOTA PËR 2016-ën: Fotoja e një qytetari italian po i mahnit dhe trondit të gjithë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e501f1a2fb25bc81374cc58380da9b6c

Fotoja e një qytetari italian po i mahnit dhe trondit të gjithë: Mario Monti pret ulur në shkallët e një spitali”, ky është titulli i ljamit më të klikuar në kategorinë “Bota” në newsbomb.al.

Lajmi flet për Ish kryeministrin Mario Monti, në ambientet e një spitali duke pritur, i ulur në shkallë, si të gjithë…

Fotografia pati shumë impakt te lexuesit tanë të cilët ngrinin pyetjen: “Po në Shqipëri”?

Lexo lajmin në: https://www.newsbomb.al/bota/item/32380-fotoja-e-nje-qytetari-italian-po-i-mahnit-dhe-trondit-te-gjithe-mario-monti-pret-ulur-ne-shkallet-e-nje-spitali

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img